Informacje dla osób ze szczególnymi potrzebami

Informacja dla interesantów Komendy Powiatowej Policji w Inowrocławiu
 

Siedziba Komendy Powiatowej Policji w Inowrocławiu znajduje się w budynkach przy ul. Toruńskiej 13-15. Budynek główny przystosowany jest do obsługi osób niepełnosprawnych ruchowo (winda zewnętrzna, umożliwiająca wjazd na wysoki parter budynku, pomieszczenie do obsługi interesantów, toaleta).

Informacje na temat załatwiania spraw w Komendzie udzielane są przez służbę dyżurną pod numerami telefonu: 47 75 282 10.

Udogodnienia dla osób niepełnosprawnych ruchowo znajdują się również w:

  • Komisariacie Policji w Gniewkowie - winda zewnętrzna umożliwiająca wjazd na wysoki parter budynku, gdzie znajduje się pomieszczenie do obsługi interesantów, toalety na parterze przystosowane dla osób niepełnosprawnych, 
  • Komisariacie Policji w Kruszwicy - możliwy jest wjazd (wejście) osoby niepełnosprawnej ruchowo do budynku wprost z parkingu, toalety przystosowane dla osób niepełnosprawnych,
  • Komisariacie Policji w Pakości - możliwy jest wjazd osoby niepełnosprawnej ruchowo na parter budynku przy użyciu podjazdu mobilnego (schodołazu), którym dysponuje Urząd Miasta i Gminy w Pakości.

W Komisariacie Policji w Janikowie oraz w Posterunku Policji w Złotnikach Kujawskich brak udogodnień.

Metryczka

Data publikacji : 03.11.2015
Data modyfikacji : 15.05.2023
Podmiot udostępniający informację:
Komenda Powiatowa Policji w Inowrocławiu
Osoba wytwarzająca/odpowiadająca za informację:
Bożena Buczkowska
Osoba udostępniająca informację:
Bożena Buczkowska Wydział Ogólny KPP w Inowrocławiu
Osoba modyfikująca informację:
Beata Roszak
do góry