Ogłoszenie nr 2/23 na stanowisko robotnika gospodarczego Zespołu Administracyjno-Gospodarczego Wydziału Ogólnego

Nabór zakończony - rozstrzygnięty.

Komendant Powiatowy Policji poszukuje kandydatek/kandydatów na stanowisko: robotnika gospodarczego Zespołu Administracyjno-Gospodarczego Wydziału Ogólnego

Wymiar etatu: 0,25          Liczba stanowisk pracy: 1

Adres urzędu:

Komenda Powiatowa Policji w Inowrocławiu, ul. Toruńska 13-15, 88-100 Inowrocław

Miejsce wykonywania pracy: Inowrocław - Komenda Powiatowa Policji oraz podległe komisariaty i posterunek Policji

Zadania na stanowisku:

  • sprzątanie w pomieszczeniach służbowych komendy, w tym w pomieszczeniu dla osób zatrzymanych,
  • pomoc w utrzymaniu czystości terenu wokół budynków komendy.

Wymagania niezbędne:

  • wykształcenie: podstawowe,

pozostałe wymagania niezbędne:

  • sumienność i rzetelność,
  • samodzielność,
  • odpowiedzialność,
  • umiejętność organizacji pracy.

 Wymagania dodatkowe:

  • umiejętność pracy w zespole.

Miejsce i otoczenie organizacyjno-techniczne stanowiska pracy:

  • praca fizyczna,
  • praca w pomieszczeniu oraz na wolnym powietrzu, niezależnie od warunków atmosferycznych,
  • praca na wysokości do 3 metrów,
  • dźwiganie ciężarów do 20 kg kobiety, 50 kg mężczyźni,
  • czynniki chemiczne: chemia gospodarcza, budowlana i przemysłowa,
  • czynniki biologiczne: mikroorganizmy.

Dodatkowe informacje:

  • Oświadczenia podpisz odręcznie i wstaw datę ich sporządzenia.
  • Oferty kandydatów, którzy nie zostali zatrudnieni, zniszczymy po 12 miesiącach od zakończenia naboru.
  • Nie rozpatrzymy oferty, którą nadałeś po terminie. Dotyczy to też uzupełniania ofert.
  • Kompletna aplikacja to taka, która zawiera wszystkie wymagane dokumenty i własnoręcznie podpisane oświadczenia.
  • Nie przesyłaj wszystkich dokumentów, które uznasz, że mogą Ci pomóc w naborze. Prześlij tylko te, których wymagamy lub zalecamy.
  • Zwróć uwagę na warunki pracy, które wskazaliśmy w ogłoszeniu – rzetelnie oceń, czy odpowiada Ci taka praca.
  • Złożone przez Ciebie dokumenty zweryfikujemy pod względem formalnym na podstawie zapisów ogłoszenia dotyczących wymaganych i dodatkowych dokumentów.
  • Jeśli zostaniesz zakwalifikowany do kolejnego etapu, powiadomimy Cię o tym telefonicznie (lub mailowo – jeżeli nie podałeś numeru telefonu).

Dokumenty niezbędne:

  • CV i list motywacyjny,
  • oświadczenie kandydata o posiadaniu obywatelstwa polskiego i korzystaniu z pełni praw publicznych,
  • oświadczenie kandydata o nieskazaniu prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe,
  • kopie dokumentów potwierdzających wykształcenie.

Dokumenty należy złożyć do:  17.02.2023 r. w formie papierowej i w zamkniętej kopercie na adres:

Komenda Powiatowa Policji

ul. Toruńska 13-15

88-100 Inowrocław

z dopiskiem: oferta zatrudnienia – robotnik gospodarczy

  • decyduje data: stempla pocztowego/osobistego dostarczenia oferty do urzędu
  • zapraszamy również do kontaktu telefonicznego: 47 7528293 lub 47 7528224
  • aplikując oświadczasz, że znana Ci jest treść informacji na temat przetwarzania danych osobowych w naborze.

Dane osobowe – klauzula informacyjna

Dane osobowe są przetwarzane zgodnie z przepisami rozporządzenia Parlamentu Europejskiego
i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku
z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

  • Administrator danych i kontakt do niego: Komendant Powiatowy Policji w Inowrocławiu,
    ul. Toruńska 13-15, 88-100 Inowrocław
  • Kontakt do inspektora danych osobowych: iod.kpp-inowroclaw@bg.policja.gov.pl
  • Cel przetwarzania danych: przeprowadzenie naboru na stanowisko robotnika gospodarczego.
  • Informacje o odbiorcach danych: udostępnione dane nie będą podlegały udostępnieniu podmiotom trzecim, odbiorcami danych mogą być instytucje upoważnione z mocy prawa.
  • Okres przechowywania danych: czas niezbędny do przeprowadzenia naboru na stanowisko pracy w służbie cywilnej (z uwzględnieniem trzech miesięcy, w których dyrektor generalny urzędu ma możliwość wyboru kolejnego wyłonionego kandydata, w przypadku gdy ponownie zaistnieje konieczność obsadzenia tego samego stanowiska).
  • Uprawnienia: prawo dostępu do swoich danych oraz otrzymania ich kopii; prawo do sprostowania (poprawiania) swoich danych osobowych; prawo do ograniczenia przetwarzania danych osobowych; prawo do usunięcia danych osobowych – żądanie realizacji tych praw należy przesłać w formie pisemnej na adres kontaktowy administratora danych, podany powyżej; prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego – Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa).
  • Podstawa prawna przetwarzania danych:
  • art. 6 ust. 1 lit. b RODO,
  • art. 221 Kodeksu pracy oraz ustawa z dnia 14 lipca 1983 r. o narodowym zasobie archiwalnym i archiwach w związku z art. 6 ust. 1 lit. c RODO
  • art. 6 ust. 1 lit. a RODO oraz art. 9 ust. 2 lit. a RODO.
  • Inne informacje o wymogu podania danych: podanie danych osobowych w zakresie wynikającym z art. 221Kodeksu pracy (m.in. imię, nazwisko, dane kontaktowe, wykształcenie, przebieg dotychczasowego zatrudnienia, wymagania do zatrudnienia) jest dobrowolne, jednak niezbędne, aby uczestniczyć w procesie naboru na stanowisko pracy. Podanie innych danych w zakresie nieokreślonym przepisami prawa, zostanie potraktowane jako zgoda na przetwarzanie danych osobowych. Wyrażenie zgody w tym przypadku jest dobrowolne, a zgodę tak wyrażoną można odwołać w dowolnym czasie. Jeżeli podane dane będą obejmowały szczególne kategorie danych, o których mowa w art. 9 ust. 1 RODO, konieczna będzie wyraźna zgoda na ich przetwarzanie, która może zostać odwołana w dowolnym czasie.
  • Podane dane nie będą podstawą prawną do zautomatyzowanego podejmowania decyzji, nie będą też profilowane.

Pliki do pobrania

Metryczka

Data publikacji : 07.02.2023
Data modyfikacji : 20.03.2023
Komenda Powiatowa Policji w Inowrocławiu
Osoba wytwarzająca/odpowiadająca za informację:
nadkom. Joanna Wrzesińska
nadkom. Joanna Wrzesińska Wydział Ogólny KPP w Inowrocławiu
Osoba modyfikująca informację:
Beata Roszak